پریست رنگ رایگان, دانلود رایگان

پریست و افکت رنگ رایگان Wedding LUTs

  • رنگ اماده Wedding LUTs
  • حجم 6.11 MB
  • lمنبع سایت ادیوس فا
رنگ اماده LUTs

دانلود رایگان پریست و افکت رنگ اماده Wedding LUTs

پریست و افکت رنگ رایگان Wedding LUTs

LUT یا Look Up Table

یکی از جدیدترین و بهترین شیوه های تدوین و اصلاح رنگ ویدیو و فیلم محسوب می شود یک فایل LUT حاوی تعدادی ویژگی مختلف شامل Color، Contrast، Brightness، Hue/Saturation، Shadows و… است که از پیش در کنار هم چیده شده است و شما تنها با در اختیار داشتن یک فایل به راحتی و بدون نیاز به دردسر آن را برروی ویدیوی خود اعمال می کنید.

مهمترین ویژگی ترکیب رنگ LUT ها برروی LOG Footage می نشینند و موجب افت کیفیت تصویر نخواهند شد.

این ترکیب رنگ در برنامه های زیر قابل استفاده میباشد :

Adobe Premiere Pro
Adobe After Effects
Adobe Photoshop
Adobe Photoshop Lightroom
Adobe Speedgrade
Nuke
Final Cut Pro
DaVinci Resolve
edius 8 +

و همچنین قابلیت پشتیبانی از فرمت
Available formats in this pack:
*CUBE, *3DL, *CSP, *ICC

LUT به سرعت می تواند مراحل رنگ آمیزی تصویر را با رنگ های پویای غنی به دست آورد و عکس شما بیشتر شبیه رنگ فیلم است. بیشتر نرم افزار پس از تولید می تواند از LUT استفاده کند، به این معنی که شما به راحتی می توانید LUT را در فرآیند پس از آن وارد کنید. با استفاده از LUT، شما می توانید به سرعت به یک بافت و رنگ فیلم خوب دست یابید، و بر این اساس، تعدیل کمی می تواند سبک رنگی بسیار خوبی را به شما بدهد.

پریست و افکت رنگ اماده Wedding LUTs

این مجموعه پریست ترکیبی از رنگ های گرم است که باعث می شود تصویر کلی نرم تر و با ظرافت بیشتری در جزئیات به وجود بیاید. علاوه بر این ، می توانید از LUT ها برای افزایش سطح کنتراست یا تنظیم اشباع رنگ در چندین کلیک استفاده کنید.
20 عدد LUT حرفه ای با فرمت .CUBE تهیه شده است که برای ویرایش کلیپ های ویدئویی در سطح حرفه ای طراحی شده اند. این کیت توسط متخصصان واقعی ایجاد شده است و برای کاربران کاملاً متفاوت مناسب است – ویرایشگرهای ویدیویی با تجربه ، تازه کار ، وبلاگ نویسان ، عکاسان ، مسافران و غیره.
این مجموعه پریست 20 تایی که هر کدام برای محیط های مختلف ف نظیر لوکیشن دریا ، باغ ، فضای باز و سالن بهینه شدن و باعث سطح کنتراست و رنگ فیلم های شما بهینه و واضح تر شود .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *