پریست رنگ رایگان, دانلود رایگان

پریست رایگان رنگ Cinematic LUTs

   
  • رنگ اماده LUTs Cinematic
  • حجم 5.21 MB
  • lمنبع سایت ادیوس فا
رنگ اماده LUTs

پریست رایگان رنگ Cinematic LUTs

پریست رایگان رنگ Cinematic LUTs

LUT یا Look Up Table

یکی از جدیدترین و بهترین شیوه های تدوین و اصلاح رنگ ویدیو و فیلم محسوب می شود یک فایل LUT حاوی تعدادی ویژگی مختلف شامل Color، Contrast، Brightness، Hue/Saturation، Shadows و… است که از پیش در کنار هم چیده شده است و شما تنها با در اختیار داشتن یک فایل به راحتی و بدون نیاز به دردسر آن را برروی ویدیوی خود اعمال می کنید.

مهمترین ویژگی ترکیب رنگ LUT ها برروی LOG Footage می نشینند و موجب افت کیفیت تصویر نخواهند شد.

این ترکیب رنگ در برنامه های زیر قابل استفاده میباشد :

Adobe Premiere Pro
Adobe After Effects
Adobe Photoshop
Adobe Photoshop Lightroom
Adobe Speedgrade
Nuke
Final Cut Pro
DaVinci Resolve
edius 8 +

و همچنین قابلیت پشتیبانی از فرمت
Available formats in this pack:
*CUBE, *3DL, *CSP, *ICC

LUT به سرعت می تواند مراحل رنگ آمیزی تصویر را با رنگ های پویای غنی به دست آورد و عکس شما بیشتر شبیه رنگ فیلم است.
بیشتر نرم افزار پس از تولید می تواند از LUT استفاده کند، به این معنی که شما به راحتی می توانید LUT را در فرآیند پس از آن وارد کنید.
با استفاده از LUT، شما می توانید به سرعت به یک بافت و رنگ فیلم خوب دست یابید، و بر این اساس، تعدیل کمی می تواند سبک رنگی بسیار خوبی را به شما بدهد.

پریست رایگان رنگ Cinematic LUTs

افکت متفاوت رنگی مخصوص تغییر و تنظیم رنگ فیلم و عکس

هر 20 LUT در این بسته نرم افزاری برای بهبود سایه ها و برجسته سازی ، تقویت رنگ ها و ذخیره جزئیات در نواحی میانی ایجاد شده است. شما می توانید از این LUT های سینمایی استفاده کنید تا کنتراست را افزایش داده و سایه ها را سردتر کنید ، فیلم خود را به رنگ قرمز نشان دهید و رنگ های دیگر را شدیدتر کنید.

این فیلترهای تصویری به راحتی قابل استفاده هستند که حتی مبتدیان نیز می توانند از آنها استفاده کنند. فیلمبرداران با تجربه تر می توانند این جلوه ها را بارگیری کنند تا مجموعه شخصی خود را گسترش دهند و LUT های بیشتری را انتخاب کنند که در صورت نیاز به لمس خلاقانه به ویدیوهای خود انتخاب کنند.

می توانید در حین ویرایش فیلم های ضبط شده در محیط داخلی و خارج از منزل ، هم در نور طبیعی و هم مصنوعی ، از این LUT های سینمایی استفاده کنید. آنها هنگام ویرایش عروسی ، رویداد ، منظره ، ورزش و سایر انواع فیلم ها به همان اندازه کمک می کنند ، بنابراین شما با استفاده از این مجموعه از انعطاف پذیری بیشتری برخوردار هستید.

بازتاب LUT باعث می شود فیلم ها روشن تر و تمیز تر شوند.

این مجموعه پریست 20 تایی که هر کدام برای محیط های مختلف ف نظیر لوکیشن دریا ، باغ ، فضای باز و سالن بهینه شدن و باعث سطح کنتراست و رنگ فیلم های شما بهینه و واضح تر شود .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *