نرم افزار پشتیبانی Anydesk

این نرم افزار مثل این هست که سیستمی که نمیتونید مشکلش رو حل کنید رو پیش یک متخصص یا تکنیسین ای تی ببرید تا مشکل رو براتون حل کنه با این تفاوت که شما سیستمتون جابجا نمیکنید و به ما اجازه دسترسی به سیستموتون رو میدهید تا مشکل فنی احتمالی رو براتون مرتفع و حل کنیم.

AnyDesk  یک نرم افزار دسکتاپ از راه دور است که به کاربران اجازه می دهد از یک مکان راه دور به دستگاه های خود دسترسی داشته باشند و آن ها را کنترل کنند.

AnyDesk اتصالات سریع و ایمن را با تأخیر کم ارائه می دهد و آن را به گزینه ای محبوب برای کارگران راه دور، تکنسین های فناوری اطلاعات و مشاغل تبدیل می کند.

AnyDesk برای دستگاه های Windows، Mac، Linux، Android و iOS در دسترس است.

کاربران همچنین می توانند از ویژگی های نوآورانه AnyDesk مانند انتقال فایل، چاپ از راه دور و ضبط جلسه استفاده کنند.

چرا اصرار داریم که نرم افزار انی دسک استفاده بشه ؟

دلیل اصلی که منبعد استفاده از این نرم افزار رو جزو قوانین قرار دادیم این بوده و هست که :

1- صرفه جویی در وقت

2- حل سریع مشکل محصولات

3- جلوگیری از زرنگ بازی بعضی از مشتریان (نرم افزار ، پلاگین ، پریست یا .. میخرند سپس مدعی میشوند که کار نمیکند و هزینه باید مرجوع شود ، بعد ها متوجه میشیم که نرمافزار یا پریست و.. توسط همان شخص داره استفاده میشود. )

دانلود نرم افزار

برای دانلود نرم افزار از سایت ما :

 

دانلود از سایت soft98

آیا نرم افزار AnyDesk امنیت لازم را دارد؟
با اجرای نرم افزار، شخصی که به سیستم شما متصل میشود تنها کنترل ماوس در سیستم شما را در دست دارد و به فایل های شما دسترسی ندارد.

AnyDesk با در نظر گرفتن امنیت طراحی شده است و چندین ویژگی را برای اطمینان از محافظت از جلسات کاربر ارائه می دهد. AnyDesk از رمزگذاری TLS 1.2 و رمزگذاری تبادل کلید نامتقارن RSA 2048 برای ایمن کردن ارتباط بین دو دستگاه استفاده می کند. AnyDesk همچنین احراز هویت دو مرحله ای را ارائه می دهد که یک لایه امنیتی اضافی به فرآیند ورود اضافه می کند. کاربران همچنین می توانند محدودیت ها و مجوزهای دسترسی را پیکربندی کنند تا اطمینان حاصل شود که فقط پرسنل مجاز قادر به دسترسی از راه دور به دستگاه هستند.

علاوه بر این، AnyDesk برای محافظت از حریم خصوصی در طول اتصالات از راه دور طراحی شده است. کاربر راه دور فقط به صفحه، صفحه کلید و ماوس دستگاهی که به آن متصل است دسترسی دارد، بدون اینکه به هیچ فایل یا اطلاعات دیگری در دستگاه دسترسی داشته باشد. علاوه بر این، AnyDesk هیچ اطلاعات کاربری را در سرورهای خود ذخیره نمی کند، بنابراین هرگونه اطلاعات حساس در دستگاه خود کاربر باقی می ماند.

به طور کلی، AnyDesk به عنوان یک برنامه دسکتاپ از راه دور ایمن در نظر گرفته می شود که در هنگام دسترسی از راه دور به دستگاه های خود، سطح امنیت و آرامش خاطر را برای کاربران فراهم می کند.