<span itemprop=پلاگین تخصصی Neat Video-Pro-ادیوس ۸ و ۹">

پلاگین تخصصی Neat Video-Pro-ادیوس ۸ و ۹

پلاگین تخصصی Neat Video-Pro-ادیوس ۸ و ۹

فیلتر حرفه ای کاهش و حذف نویز در فیلم ؛ در برنامه ادیوس ۷ الی ادیوس ۹ قابل اجرا هم بر روی ویندوز ۷ و هم ویندو ۱۰ تست شده .

به کمک این پلاگین/فیلتر میتوانید ” نویز و برفک ” ناشی از شرایط مختلف خصوصن ضبط ویدیو و .. میباشد. توسط این برنامه قدرتمند میتاونید برفک های ناشی از این مسایل را برطرف کنید.

کار این پلاگین شفاف سازی تصاویری است که از کیفیت پایینی برخوردار هستند و همین مسأله موجب می‌شود تا زیبایی و سطح حرفه ای بودن یک ویدیوی میکس شده کاهش یابد.

پلاگین تخصصی Neat Video-Pro-ادیوس 8 و 9

همچنین آموزش این نرم افزار هم موجود میباشد. آموزش نویزگیری-روتوش تصاویر درادیوس

۹۰۰۰ تومان – خرید محصول

Published by

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

سایت فروشگاهی ادیوس فا در یک نگاه

سایت ادیوس فا ، بخش فروشگاهی و جدا شده از سایت چشم رویایی ( dreamyeye.net) میباشد. این سایت زیر نظر سایت مذکور فعالیت میکند.
دلیل اصلی ایجاد سایت ادیوس فا ، ایجاد فضای بهتر و رقابتی برای حیطه فعالیتی ؛ تدوین و انیمیشن و جلوه های ویژه ویدیویی میباشد.فعالیت تیم ادیوس فا به شرح زیر میباشد : فروش و ساخت انواع افکت برای برنامه پریمیر ،ادیوس ،سونی وگاس ،فاینال کات پروژه های آماده افتر افکت ، پروژه آماده ادیوس ، پروژه آماده پریمیر ، ،افکت تخصصی رنگ تيزر تبليغاتي ، ترانزیشن گرافیکی نوری ، فوتیج عروسی ، میباشد.
اهداف مشخص سایت ادیوس فا :
،فروش نرم افزار های تخصصی تدوین و انیمیشن و جلوه های ویدیویی ،آموزش و فروش تکنیک های خاص تدوین ،عرضه و ساخت کلیپآماده ادیوس ، پروژه های حرقه ای میکس و مونتاژ ،آموزش و فروش خدمات تدوین و جلوه های ویدیویی ،فروش مجموعه کلیپ و پروجکت های آماده تدوین ،ایجاد فضای متفاوت برای بازار تدوین ،مشاوره و راهنمایی ؛ سخت افزار و نرم افزار