<span itemprop=پلاگین ترجمه انواع فرمت های فایل MediaReactor v5.0">

پلاگین ترجمه انواع فرمت های فایل MediaReactor v5.0

پلاگین ترجمه انواع فرمت های فایل MediaReactor v5.0

MediaReactor Workstationi یک سیستم ترجمه مستقلی است که اجازه می دهد برنامه های مختلف شخص ثالث برای دسترسی به انواع فایل های پشتیبانی شده در زمان بل درنگ بدون پیش نیاز خاص ترجمه و خوانده شوند .

MediaReactor Workstation پلاگینی قدرتمند از شرکت Drastic است که قادر است تا تمامی فایل ها را با انواع فرمت ها ترجمه کند.

این پلاگین منحصر به فرد در آن واحد بر روی انواع نرم افزار های کاربردی مانند Assimilate Scratch/Lab ،Digital Vision NuCoda ،Autodesk Flame/Flare/Lustre ،Final Cut Pro 7 ،Avid Media Composer ،Adobe Softwares CS5.x/6.x/CC ،EasyDCP ،QuickTime ،DirectShow و … نصب می شود و بدین صورت نیاز کاربر به نصب پلاگین مجزا برای هر یک از آن ها را مرتفع می سازد
قابلیت های کلیدی نرم افزار MediaReactor Workstation:
– ترجمه سریع انواع فرمت ها و فایل ها
– پشتیبانی از طیف وسیعی از فرمت های فایل
– پشتیبانی از طیف وسیعی از نرم افزار های کاربردی
– نصب بر روی تمامی نرم افزار ها به صورت همزمان
– پشتیبانی از سیستم های ۳۲ و ۶۴ بیتی
– امکان ضبط و ویرایش همزمان محتوا از نرم افزار ها
– رمزگذاری و رمزگشایی انواع بسته های DCP/DCI
– و …

ایستگاه کاری MediaReactor دسترسی به طیف گسترده ای از فرمت های فایل از هر بسته پلاگین واحد را فراهم می کند.، در همه چیز از OMF بافت JPEG به آخرین فرمت گرفتن دوربین از Weisscam، Phantom و Arri. همراه با طیف باور نکردنی پشتیبانی از فایل و کدک، Workstation MediaReactor گروهی از افزونه ها را فراهم می کند که محتوا را مستقیما سازگار با بیشتر نرم افزار ویرایش و ویرایش خلاقانه می کند.

Workstation MediaReactor Plug-in ها را برای Assimilate_ Scratch / Lab، Final Cut Pro 7، Avid Media Composer، Adobe CS5.x / 6.x / CC، QuickTime و DirectShow فراهم می کند.

رابط های اصلی پلاگین در ویندوز ۶۴ عبارتند از:
– Assimilate Scratch و Scratch Lab SPA plug-in
– Avid MediaComposer / Symphony / NewsCutter 6، ۷ و ۸ پلاگین دسترسی AMA 64 بیتی
– فایل های ادوبی واردات و صادرات افزونه CS5.5 / 6.x و CC

۵۰۰۰ تومان – خرید محصول

Published by

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

سایت فروشگاهی ادیوس فا در یک نگاه

سایت ادیوس فا ، بخش فروشگاهی و جدا شده از سایت چشم رویایی ( dreamyeye.net) میباشد. این سایت زیر نظر سایت مذکور فعالیت میکند.
دلیل اصلی ایجاد سایت ادیوس فا ، ایجاد فضای بهتر و رقابتی برای حیطه فعالیتی ؛ تدوین و انیمیشن و جلوه های ویژه ویدیویی میباشد.فعالیت تیم ادیوس فا به شرح زیر میباشد : فروش و ساخت انواع افکت برای برنامه پریمیر ،ادیوس ،سونی وگاس ،فاینال کات پروژه های آماده افتر افکت ، پروژه آماده ادیوس ، پروژه آماده پریمیر ، ،افکت تخصصی رنگ تيزر تبليغاتي ، ترانزیشن گرافیکی نوری ، فوتیج عروسی ، میباشد.
اهداف مشخص سایت ادیوس فا :
،فروش نرم افزار های تخصصی تدوین و انیمیشن و جلوه های ویدیویی ،آموزش و فروش تکنیک های خاص تدوین ،عرضه و ساخت کلیپآماده ادیوس ، پروژه های حرقه ای میکس و مونتاژ ،آموزش و فروش خدمات تدوین و جلوه های ویدیویی ،فروش مجموعه کلیپ و پروجکت های آماده تدوین ،ایجاد فضای متفاوت برای بازار تدوین ،مشاوره و راهنمایی ؛ سخت افزار و نرم افزار