<span itemprop=پکیج پلاگین حرفه ای Mettle Plugins bundle v22">

پکیج پلاگین حرفه ای Mettle Plugins bundle v22

پکیج پلاگین حرفه ای Mettle Plugins bundle v22

Mettle Bundle – Mettle FreeForm Pro ، پلاگین هایی است که قابلیت های ۳D ( در قالب بکگراند و لایه های خطی ۳ بعدی )را به After Effects اضافه می کند. این پلاگین ها کاربر را قادر می سازد ۳D را درون پس از اثر ایجاد، رندر و متحرک سازی کنند،
با استفاده از ابزار و تکنیک های ساده. پلاگین های متل به سادگی به هنرمندان ابزار خلاقانه تر برای Ae و سرعت بخشیدن به گردش کار ایجاد میشود.

Mettle Bundle CE DC شامل:

FreeForm V2.18: پلاگین ۳D Mesh Warp برای پس از بررسی اثر. خم، پیچ و تاب و لرزش ۳D لایه در پس اثر. عملی برای ایجاد سیلندر، منحنی، روبان و چین و چروک. آسان برای ایجاد حیاط، تونل، آب متحرک، انیمیشن شخصیت، و خیلی بیشتر!

FreeForm Pro v1.88: پلاگین Plug-in سه بعدی مش نرم افزاری برای پس از اثر. تریل ها، آب، پارچه های براق و پس زمینه در After Effects ایجاد و متحرک سازی کنید. عالی برای انیمیشن شخصیت، شکل مورفین، و خیلی بیشتر!

ShapeShifter v1.88: متن Organic و Logo Plug-in برای پس از اثر. طراحی و متحرک سازی آرم های ۳D به طور مستقیم در پس از اثر. ایجاد پس زمینه، شکل های متحرک ۳D، و خیلی بیشتر، همه قابل تنظیم است.

SkyBox Studio v2.61 مجموعه کاملی از ابزارهای موجود برای تولید ۳۶۰ درجه / VR در After Effects را برای هر سهم تولید ۳D (از جمله پلاگین های ۳D) و همچنین فیلم ۳۶۰ درجه گرفته است. توانایی After Effects را برای ایجاد محیط های پیچیده زیبا در محیط ۳D و پلاگین های ۳D ایجاد کنید.

SkyBox 360 Post FX v1.71 و ۳۶۰ Post FX 2 v1.71: مجموعه ای از اثرات پس زمینه بدون درز برای تولید سینمایی ۳۶۰ درجه / VR در پس اثر. آنها را می توان به فیلم های ۳۶۰ درجه بچسبانید بدون هیچ گونه تحریف در امتداد درزها. کاملا قابل تنظیم پشتیبانی از مونو و استریو.

سازگاری: WIN64 پس از جلوه ها / جلوه های ویژه CC 2017، CC 2015، CC 2014، CC، CS6

۶۰۰۰ تومان – خرید محصول

Published by

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

سایت فروشگاهی ادیوس فا در یک نگاه

سایت ادیوس فا ، بخش فروشگاهی و جدا شده از سایت چشم رویایی ( dreamyeye.net) میباشد. این سایت زیر نظر سایت مذکور فعالیت میکند.
دلیل اصلی ایجاد سایت ادیوس فا ، ایجاد فضای بهتر و رقابتی برای حیطه فعالیتی ؛ تدوین و انیمیشن و جلوه های ویژه ویدیویی میباشد.فعالیت تیم ادیوس فا به شرح زیر میباشد : فروش و ساخت انواع افکت برای برنامه پریمیر ،ادیوس ،سونی وگاس ،فاینال کات پروژه های آماده افتر افکت ، پروژه آماده ادیوس ، پروژه آماده پریمیر ، ،افکت تخصصی رنگ تيزر تبليغاتي ، ترانزیشن گرافیکی نوری ، فوتیج عروسی ، میباشد.
اهداف مشخص سایت ادیوس فا :
،فروش نرم افزار های تخصصی تدوین و انیمیشن و جلوه های ویدیویی ،آموزش و فروش تکنیک های خاص تدوین ،عرضه و ساخت کلیپآماده ادیوس ، پروژه های حرقه ای میکس و مونتاژ ،آموزش و فروش خدمات تدوین و جلوه های ویدیویی ،فروش مجموعه کلیپ و پروجکت های آماده تدوین ،ایجاد فضای متفاوت برای بازار تدوین ،مشاوره و راهنمایی ؛ سخت افزار و نرم افزار