<span itemprop=پلاگین تخصصی حرکت اهسته-Twixtor Pro v6.2.5">

پلاگین تخصصی حرکت اهسته-Twixtor Pro v6.2.5

پلاگین تخصصی حرکت اهسته-Twixtor Pro v6.2.5

باین پلاگین تخصصی به طور هوشمندانه تصاویر را آهسته می کند، سرعت می دهد و یا تغییر نرخ فریم از توالی های تصویر خود را تغییر میدهد .

Twixtor شما را قادر می سازد سرعت، سرعت و نرخ فریم را تغییر دهید بدون انکه کیفیت تصاویر شما دچار افت و پیکسلی شود،

امکانات این پلاگین :
– تکه تکه کردن و درون یابی فریم ها به فیلم “ورودی زمان”.
– پردازش هوشمند از مواد interlaced
– کشش توالی با استفاده از یک پارامتر پوسته پوسته شدن.
– Retiming keyframable برای کنترل کامل بر روی قاب بر اساس قاب.
– سرعت تبدیل فریم ها آسان شده است (توجه مهم: تبدیل فریم نرخ فقط از داخل After Effects و Combustion پشتیبانی می شود).
– ۸ و ۱۶ بیت در هر پردازش کانال. قابلیت Unclamped نقطه شناور در After Effects 7.0 یا بالاتر
– گزینه ای برای به طور خودکار تصاویر تاریک یا تصاویر با لبه های ضعیف تعریف شده را افزایش می دهد. در بسیاری از موارد، فیلم هایی که دشوار است پیگیری می شود بسیار بیشتر از retiming رفتار می کنند.
– حاوی گزینه ای برای اضافه کردن یا حذف تاری حرکت حرکت، به عنوان مناسب است.
– پشتیبانی از نشانه گذاری مواد به طوری که Twixtor حرکت نمی بینم در سراسر برش.
– پس از تنها اثر: توانایی برای تجدید صوتی و تصویری با استفاده از AE زمان remapping ابزار اما با استفاده از Twixtor “زیر هود”

ویژگی های Twixtor Pro:
• جداسازی شی پشتیبانی از جداسازی پیش زمینه و پس زمینه با استفاده از مات مشخص شده. Twixtor سپس هر لایه را به طور جداگانه برای نتایج بهبود یافته دنبال می کند. این ویژگی از تکنیک های پر کردن و ردیابی اختصاصی در هنگام کار بر روی لایه پس زمینه استفاده می کند، حتی زمانی که از پیش زمینه خالی شده است! پشتیبانی از ۳ لایه پیش زمینه.

• راهنمای پیگیری نقطه. تا ۱۲ نقطه تعریف شده توسط کاربر مشخص می شود تا بتواند برآورد حرکت Twixtor را راهنمایی کند. با استفاده از نقاط ردیابی می توانید به طور صریح Twixtor را بگویید که جایی که یک پیکسل از یک فریم به بعد حرکت می کند تا محاسبات Twixtor از بردارهای حرکت را هدایت کند. شما می توانید موقعیت هر نقطه را در هر فریم با دست تعیین کنید، اما مهمتر از همه، در After Effects و احتراق این نقاط می توانند از قاب به قاب با استفاده از ویژگی های ردیابی نقطه میزبان برنامه قرار بگیرند.

• هدایت اسپلین. هنگامی که Twixtor مشکلات ردیابی را نشان می دهد، می توانید Twixtor را به سادگی با ایجاد و متحرک سازی اشکال برای نشان دادن Twixtor در جایی که اشیاء در حال حرکت هستند، هدایت کنید. ثبت نام ویژگی های تعاملی از طریق طراحی و برنامه ریزی برنامه میزبان (splines و polylines)، نه از طریق یک شبکه از نقاط مشاغل هدایت می شود! به این ترتیب رابط کاربری جدیدی برای یادگیری وجود ندارد! این ویژگی تنها در After Effects 5.0 (و بعدا) و احتراق ۳٫۰ (و بعد از آن) در دسترس است.

• حرکت واردات بردار به Twicxtor حرکت vectors ایجاد شده در جاهای دیگر (مانند از یک سیستم ۳D) به فیلم بازپرداخت زمان، از جمله اضافه کردن زمینه های interpolated حرکت به مواد دیگر در پیش رو. فقط در برنامه هایی که در ۱۶ بیتی یا بالاتر کار می کنند پشتیبانی می شود.

• حرکت بردارها صادرات شما هم اکنون می توانید بردارهای حرکتی را که Twixtor در داخل تولید می کند، باز کنید. این ویژگی قدرتمند با حالتهای نباشیدگی بصری همراه است تا به طور دقیق تر کیفیت تخمین حرکت را ارزیابی و تنظیم کنید. سپس بردارهای حرکت می توانند در جاهای دیگر در خط لوله استفاده شوند (از جمله پلاگین Twixtor که وارد بردارهای حرکت می شود). فقط در برنامه هایی که در ۱۶ بیتی یا بالاتر کار می کنند پشتیبانی می شود.

سازگاری
– ویندوز ۶۴ بیتی (پشتیبانی از GPU برای ویندوز ۷ و بالاتر)
– Adobe After Effects CS5، CS5.5، CS6، CC، CC 2014 و CC 2015.
– Adobe Premiere Pro CS5، CS5.5، CS6، CC، CC 2014 و CC 2015.

۶۰۰۰ تومان – خرید محصول

Published by

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

سایت فروشگاهی ادیوس فا در یک نگاه

سایت ادیوس فا ، بخش فروشگاهی و جدا شده از سایت چشم رویایی ( "dreamyeye.ir") میباشد. این سایت زیر نظر سایت مذکور فعالیت میکند.
دلیل اصلی ایجاد سایت ادیوس فا ، ایجاد فضای بهتر و رقابتی برای حیطه فعالیتی ؛ تدوین و انیمیشن و جلوه های ویژه ویدیویی میباشد.فعالیت تیم ادیوس فا به شرح زیر میباشد : فروش و ساخت انواع افکت برای برنامه پریمیر ،ادیوس ،سونی وگاس ،فاینال کات پروژه های آماده افتر افکت ، پروژه آماده ادیوس ، پروژه آماده پریمیر ، ،افکت تخصصی رنگ تيزر تبليغاتي ، ترانزیشن گرافیکی نوری ، فوتیج عروسی ، میباشد.
اهداف مشخص سایت ادیوس فا :
،فروش نرم افزار های تخصصی تدوین و انیمیشن و جلوه های ویدیویی ،آموزش و فروش تکنیک های خاص تدوین ،عرضه و ساخت کلیپآماده ادیوس ، پروژه های حرقه ای میکس و مونتاژ ،آموزش و فروش خدمات تدوین و جلوه های ویدیویی ،فروش مجموعه کلیپ و پروجکت های آماده تدوین ،ایجاد فضای متفاوت برای بازار تدوین ،مشاوره و راهنمایی ؛ سخت افزار و نرم افزار میباشد.