<span itemprop=مجموعه ترنزیشن های Transwipes-Medium">

مجموعه ترنزیشن های Transwipes-Medium

مجموعه فیلترهای تصویری آماده دیجیتال جویس ترنس وایپ مدیوم

مجموعه ترنزیشن های Transwipes-Medium

مجموعه Transwipes-Medium شامل بیش از ۷۵ ماسک شبیه سیاه و سفید متحرک در قالب MOV به شما کمک می کند جادویی واقعی را در تدوین و ویرایش خود ایجاد کنید.

ترانزیشن های بسیار زیبا سیاه و سفید Alpha Chanel

۷۵ ترانزیشن مختلف در ۲ دسته بندی با تنوع تصویری بالا ،
بدون نیاز به پلاگین

رندر سریع و آسان

قابل استفاده در تمام نرم افزار های ویدویی و تدوین حرفه ای میباشد.

یکی از قوی ترین توابع در هر برنامه، ویرایش ویدئو یک ماسک سیاه و سفید است. این به شما امکان می دهد تا زمینه های ویدیوهای خود را ماسک یا برش دهید، ترکیب و ترکیب آن با فیلم های دیگر، انیمیشن، و یا حتی سیاه و سفید. با استفاده از این ماسک ها می توانید تصاویر خود را زیبا تر و متفاوت تری خلق کنید .

ماسک ها در سراسر جهان استفاده می شوند،
از جمله ویدیو های موسیقی،
محافظ صفحه نمایش،
نمایش ها و تبلیغات بالا پایان. آنها آسان است برای استفاده و به طور کامل تبدیل و مکمل فیلم های خود را. با این وجود، ایجاد ماسک های مختلف، به ویژه ماسک متحرک قابل توجه، می تواند دشوار و وقت گیر باشد. و سپس به کمک Matte Magic می آید

۸۰۰۰ تومان – خرید محصول

Published by

X

سایت فروشگاهی ادیوس فا در یک نگاه

سایت ادیوس فا ، بخش فروشگاهی و جدا شده از سایت چشم رویایی ( dreamyeye.net) میباشد. این سایت زیر نظر سایت مذکور فعالیت میکند.
دلیل اصلی ایجاد سایت ادیوس فا ، ایجاد فضای بهتر و رقابتی برای حیطه فعالیتی ؛ تدوین و انیمیشن و جلوه های ویژه ویدیویی میباشد.فعالیت تیم ادیوس فا به شرح زیر میباشد : فروش و ساخت انواع افکت برای برنامه پریمیر ،ادیوس ،سونی وگاس ،فاینال کات پروژه های آماده افتر افکت ، پروژه آماده ادیوس ، پروژه آماده پریمیر ، ،افکت تخصصی رنگ تيزر تبليغاتي ، ترانزیشن گرافیکی نوری ، فوتیج عروسی ، میباشد.
اهداف مشخص سایت ادیوس فا :
،فروش نرم افزار های تخصصی تدوین و انیمیشن و جلوه های ویدیویی ،آموزش و فروش تکنیک های خاص تدوین ،عرضه و ساخت کلیپآماده ادیوس ، پروژه های حرقه ای میکس و مونتاژ ،آموزش و فروش خدمات تدوین و جلوه های ویدیویی ،فروش مجموعه کلیپ و پروجکت های آماده تدوین ،ایجاد فضای متفاوت برای بازار تدوین ،مشاوره و راهنمایی ؛ سخت افزار و نرم افزار