<span itemprop=آموزش DigitalAnarchy Beauty Box در ادیوس ۶">

آموزش DigitalAnarchy Beauty Box در ادیوس ۶

آموزش نرم افزار بیوتی باکس در ادیوس

آموزش DigitalAnarchy Beauty Box در ادیوس ۶

عمده كاربرد اين پلاگين در اكثر نرم افزار هاي حرفه اي تدوين كاربرد دارد و بسته به نوع كاربرد ؛ بيشتر براي ساخت كليپ هاي ويدیوئي ، تصاوير كلوز آپ ، شو هاي تلويزيوني و… بكار ميرود.

نرم افزار پرکاربرد بیوتی باکس؛ مخصوص ادیوس ۶الی۶٫۸

در این آموزش، ما با طریقه نصب و اجرای برنامه و همچنین استفاده و کاربرد ها و تکنیک ها و ترفند های این پلاگین مفید در ادیوس آموزش خواهیم داشت.

آموزش DigitalAnarchy Beauty Box در ادیوس ۶

این آموزش به همراه نرم افزار و همه توضیحات نصب ، راه اندازی و استفاده از این برنامه را به فرمت و لول بالا و با کلام مدرس و همه توضیحات لازمه را شامل میشود.

آموزش نرم افزار ها و پلاگین های جانبی ادیوس ، آموزش DigitalAnarchy Beauty Box

به کمک این آموزش میتوانید؛کاربر و استفاده صحیح از پلاگین بسیار پر کاربرد بیوتی باکس ویدیو را در نرم افزار ادیوس ۶ بسادگی آموزش ببینید


آموزش DigitalAnarchy Beauty Box در ادیوس 6


مشخصات فایل دانلودی :

آموزش DigitalAnarchy Beauty Box در ادیوس ۶

  1. حجم فایل دانلودی :۸۱ MB
  2. ب همراه نرم افزار کامل
  3. آموزش کامل تصویری به همراه مثال آموزشی
۲۶۰۰۰ تومان – خرید محصول

Published by

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

سایت فروشگاهی ادیوس فا در یک نگاه

سایت ادیوس فا ، بخش فروشگاهی و جدا شده از سایت چشم رویایی ( dreamyeye.net) میباشد. این سایت زیر نظر سایت مذکور فعالیت میکند.
دلیل اصلی ایجاد سایت ادیوس فا ، ایجاد فضای بهتر و رقابتی برای حیطه فعالیتی ؛ تدوین و انیمیشن و جلوه های ویژه ویدیویی میباشد.فعالیت تیم ادیوس فا به شرح زیر میباشد : فروش و ساخت انواع افکت برای برنامه پریمیر ،ادیوس ،سونی وگاس ،فاینال کات پروژه های آماده افتر افکت ، پروژه آماده ادیوس ، پروژه آماده پریمیر ، ،افکت تخصصی رنگ تيزر تبليغاتي ، ترانزیشن گرافیکی نوری ، فوتیج عروسی ، میباشد.
اهداف مشخص سایت ادیوس فا :
،فروش نرم افزار های تخصصی تدوین و انیمیشن و جلوه های ویدیویی ،آموزش و فروش تکنیک های خاص تدوین ،عرضه و ساخت کلیپآماده ادیوس ، پروژه های حرقه ای میکس و مونتاژ ،آموزش و فروش خدمات تدوین و جلوه های ویدیویی ،فروش مجموعه کلیپ و پروجکت های آماده تدوین ،ایجاد فضای متفاوت برای بازار تدوین ،مشاوره و راهنمایی ؛ سخت افزار و نرم افزار