<span itemprop=آموزش ساخت افکت ماسک در ادیوس">

آموزش ساخت افکت ماسک در ادیوس

آموزش ساخت افکت ماسک در ادیوس ۸٫۵

آموزش تکنیک حرفه ای ساخت افکت ویدیویی در برنامه ادیوس ۶ به بالا

این تکنیک در ادیوس ۶ به بالا قابل اجرا و استفاده میباشد و تکنیک پر کاربرد و جالب ماسک میباشد که در این آموزش سایت چشم رویایی به صورت کامل و گویا به فرمت MP4 , و به مدت ۱۸ دقیقه آموزش داده شده است .

آموزش ساخت افکت ماسک در ادیوس

۱۸ دقیقه آموزش کاملا گویا و با کیفیت با اراییه چند مثال برای ساخت افکت ماسک و افکت ماسک حرکتی کاملا با توضیحات واضح آموزش داده شده.

۱۹۰۰۰ تومان – خرید محصول

Published by

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

سایت فروشگاهی ادیوس فا در یک نگاه

سایت ادیوس فا ، بخش فروشگاهی و جدا شده از سایت چشم رویایی ( "dreamyeye.ir") میباشد. این سایت زیر نظر سایت مذکور فعالیت میکند.
دلیل اصلی ایجاد سایت ادیوس فا ، ایجاد فضای بهتر و رقابتی برای حیطه فعالیتی ؛ تدوین و انیمیشن و جلوه های ویژه ویدیویی میباشد.فعالیت تیم ادیوس فا به شرح زیر میباشد : فروش و ساخت انواع افکت برای برنامه پریمیر ،ادیوس ،سونی وگاس ،فاینال کات پروژه های آماده افتر افکت ، پروژه آماده ادیوس ، پروژه آماده پریمیر ، ،افکت تخصصی رنگ تيزر تبليغاتي ، ترانزیشن گرافیکی نوری ، فوتیج عروسی ، میباشد.
اهداف مشخص سایت ادیوس فا :
،فروش نرم افزار های تخصصی تدوین و انیمیشن و جلوه های ویدیویی ،آموزش و فروش تکنیک های خاص تدوین ،عرضه و ساخت کلیپآماده ادیوس ، پروژه های حرقه ای میکس و مونتاژ ،آموزش و فروش خدمات تدوین و جلوه های ویدیویی ،فروش مجموعه کلیپ و پروجکت های آماده تدوین ،ایجاد فضای متفاوت برای بازار تدوین ،مشاوره و راهنمایی ؛ سخت افزار و نرم افزار میباشد.