<span itemprop=آموزش تبدیل فرمتFULLHDبهDVD در Carbon Coder">

آموزش تبدیل فرمتFULLHDبهDVD در Carbon Coder

آموزش تبدیل و رایت DVD با بالاترین استانداد کاری و کیفیتی

آموزش تبدیل فرمتFULLHDبهDVD در Carbon Coder
در این اموزش به کلامی ساده و روان به شما کمک میکنیم که بدون دردسر و با بهترین استاندارد کاری تصاویر ویدیویی و حرفه ای خود را به فرمت ویدیو DVD تبدیل فرمت کنید .

برای این آموزش برنامه تخصصی و حرفه ای تبدیل فرمت فایل ویدویی ProMedia Carbon را به همراه آخرین ورژن برنامه مد نظر برای شما آموزش خواهیم داد.

ما تنظیمات و نحوه استفاده صحیح از برنامه تبدیل فرمت کربن کودر را برای تبدیل استاندار و با بالاترین کیفیت کاری و مجاز برای DVD اموزش خواهیم داد.

نکته مهم این که
Video DVD یه استاندارد متداول و جا افتاده برای تحویل کار ، خصوصا فیلم به مشتری بوده و هست هر چند این استاندارد کمی قدیمی و به دلیل رزولویشن پایین ابعاد و کاری از یک حد استاندارد معین تصویری برخوردار میباشد. !

اما ما به شما کمک خواهیم کرد تا با افت تصویری خیلی پایینتر و استاندارد تر تصاویر خود را به مشتریان خود تحویل دهید.

۱۷۰۰۰ تومان – خرید محصول

Published by

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

سایت فروشگاهی ادیوس فا در یک نگاه

سایت ادیوس فا ، بخش فروشگاهی و جدا شده از سایت چشم رویایی ( dreamyeye.net) میباشد. این سایت زیر نظر سایت مذکور فعالیت میکند.
دلیل اصلی ایجاد سایت ادیوس فا ، ایجاد فضای بهتر و رقابتی برای حیطه فعالیتی ؛ تدوین و انیمیشن و جلوه های ویژه ویدیویی میباشد.فعالیت تیم ادیوس فا به شرح زیر میباشد : فروش و ساخت انواع افکت برای برنامه پریمیر ،ادیوس ،سونی وگاس ،فاینال کات پروژه های آماده افتر افکت ، پروژه آماده ادیوس ، پروژه آماده پریمیر ، ،افکت تخصصی رنگ تيزر تبليغاتي ، ترانزیشن گرافیکی نوری ، فوتیج عروسی ، میباشد.
اهداف مشخص سایت ادیوس فا :
،فروش نرم افزار های تخصصی تدوین و انیمیشن و جلوه های ویدیویی ،آموزش و فروش تکنیک های خاص تدوین ،عرضه و ساخت کلیپآماده ادیوس ، پروژه های حرقه ای میکس و مونتاژ ،آموزش و فروش خدمات تدوین و جلوه های ویدیویی ،فروش مجموعه کلیپ و پروجکت های آماده تدوین ،ایجاد فضای متفاوت برای بازار تدوین ،مشاوره و راهنمایی ؛ سخت افزار و نرم افزار