آموزش تبدیل ویدیو MP4-کمترین حجم وکیفیت بالا

آموزش تبدیل ویدیو MP4-کمترین حجم وکیفیت بالا-آموزش تبدیل ویدیو با کمترین حجم ممکنه به همراه که بالاترین کیفیت نسبت به حجم و تراکم رنگ و پیکسل !
-به کمک این آموزش که توسط یک برنامه کانورتور با بالاترین امکان تنظیم و باز گشایی انواع کدینگ که ۱۰۰% توسط ما تایید میشه با آموزش کامل و گویا برای تبدیل فرمت ویدیو های شما ، با کمترین حجم (کاهش نسبی حجم ) و بالاترین کیفیت نسبت به فرمت شما میباشد.

آموزش بکاپ گیری و بازگردانی اطلاعات ادیوس ، دو آموزش برای بکاپ گیری و همچنین پیش فرض کردن تنظیمات ادیوس

این اموزش ۲ کاربرد دارد ، کاربرد اول بکاپ گیری برای حفظ تنظیمات فعلی و افزایش سرعت عمل کاربر میشود. کاربرد دوم این آموزش پیش فرض کردن تنظیمات برنامه ادیوس ، برای مواقعی که مشکل حاد و یا ارور های پی در پی و حتی کرش کردن ادیوش کاربرد دارد.

آموزش طریقه خروجی ویدیو در ادیوس ۸٫۵ ؛ به همراه توضیحات کاملا گویا توسط گروه چشم رویایی ، و همچنین ۳ روش متفاوت و فرمت متفاوت برای تهیه خروجی نهایی در برنامه ادیوس میباشد.
آموزش خروجی ویدیو و تهیه ویدیو نهایی در برنامه ادیوس ، مختصص کسانی که تازه کارن و یا طریقه خروجی صحیح را در برنامه ادیوس را نمیدانند ، این آموزش برای همه نسخه های ادیوس یکسان میباشد و قابل استفاده میباشد.

0

TOP

X