آموزش تنظیمات طیف رنگ در ادیوس

آموزش تصویری تنظیمات طیف رنگ در ادیوس :

هدف این آموزش تنظیم بهتر و دقیق تر فیلم های و تصاویر حرفه ای شما میباشد . لذا به شما آموزش خواهیم داد که چگونه با استفاده از پلاگین جانبی پیشنهادی ما یک تنظیم کننده حرفه ای شوید با سلسه آموزش های حرفه ای سایت ادیوس فا

:مختص ورژن های مختلف ادیوس: ادیوس5.5 الی ادیوس6-7-8- :ترجیحا” 6 به بالا

[purchase_link id=”829″ text=”خرید” style=”button” color=”blue”]


در این ترفند آموزش شما قادر خواهید بود در خود برنامه ادیوس به صورت مستقیم ، کیفیت رنگ تصاویر ویدیویی خود را تنظیم کنید. با این آموزش و پلاگین جانبی که معرفی و نصب آن به خوبی آموزش داده شده ، شما با کمی تمرین برای تصاویر ویدیویی به دلخواه و صحیح ترکیب بندی رنگ را خواهید داشت .

این محتوای آموزشی ، توسط سایت چشم رویایی ، تهیه و ساخته شده و برای بالابردن سطح کاری ؛ تدوین گران و میکس و مونتاژکاران بسیار مناسب میباشد.

ادیوس فا


color rangeTrip specific For Edius.ترفند آموزشی با این ترفند ، شما
با بهترین کیفیت و کمترین زمان ممکن میتوانید از پروژه ها و کارهای نهایی خود را به طیف رنگی خاصی از تصاویر ویدیویی خود کنترل کنید و به صورت بهینه تنظیم کنید.


[purchase_link id=”829″ text=”خرید” style=”button” color=”blue”]

یکی از دغدغه های هر مونتاژ کار و تدوینگری ، بدست آوردن ترکیب رنگی مناسب و چشم نواز میباشد.. لذا با این آموزش شما میتوانید تصاویر ویدیویی خود را با حداکثر کیفیت و بدون دغدغه تنظیم رنگ کنید.

شما در این آموزش یاد خواهید گرفت که ؛ طیف رنگی خاصی از تصاویر ویدیویی خود را کنترل کنید و به صورت بهینه تنظیم کنید.
همچنین با یکی از برترین پلاگین های جانبی تنظیم رنگ در ادیوس آشنا خواهید شد . و همگام آموزشی فراگیر از تنظیم رنگ را در این پلاگین خواهیم داشت .

-color range For Edius

افزایش و بهینه سازی رنگ در برنامه ادیوس

ادیوس فا

[purchase_link id=”829″ text=”خرید” style=”button” color=”blue”]

اشتراک گذاری:

یک دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.

0

بالا

X